Komunikaty telefoniczne
Twoja centrala telefoniczna IVR

W naszej ofercie po za spotami reklamowymi znajduje się też bogate zaplecze lektorskie, pozwalające na stworzenie unikalnej prezentacji Twojej firmy w systemie centrali telefonicznej IVR. 

Komunikaty głosowe pozwolą przedstawić rozmówcy Twoją firmę i już na wstępnym etapie zaciekawić swoją ofertą. Zapowiedzi telefoniczne to także prestiżowa wizytówka Twojej firmy.

Dlaczego tak ważne jest posiadanie profesjonalnej zapowiedzi telefonicznej i komunikatów IVR?

  1. Pierwsze wrażenie - potencjalny klient czyli osoba wykonująca połączenie telefoniczne zdanie nt. firmy wyrabia sobie od pierwszych chwil kontaktu. Dlatego ważne jest, by zapowiedź była nagrana miłym dla ucha głosem w profesjonalnych warunkach. Jest to gwarancją wysokiej jakości i profesjonalnego podejścia do Klienta.
  2. Zapobieganie znudzeniu Klienta - często zdarza się, że ruch telefoniczny jest na tyle duży, iż konsultanci nie nadążają z bieżącą obsługą zainteresowanych naszą ofertą Klientów. Odpowiednio przygotowany system komunikatów dla oczekujących na połączenie Klientów, a także idealnie dobrany, relaksacyjny podkład muzyczny sprawią że Kontrahent nie będzie znudzony długim czasem oczekiwania na połączenie.
  3. Dodatkowa, bezpłatna forma skutecznej reklamy - połączenie telefoniczne może stanowić dodatkowe rozwiązanie reklamowe w Twojej firmie. Dzięki starannie przygotowanym komunikatom możesz przekazać Klientowi informację o nowych usługach lub promocjach. Klient w oczekiwaniu na połączenie będzie czerpał dodatkową informację, która może przekonać go do zakupów w Twojej firmie.

Dlaczego warto skorzystać z usług DGSound?

  • Niska cena w stosunku do wysokiej jakości oferowanych usług.
  • Szybkie terminy realizacji zleceń.
  • Duże doświadczenie w kompleksowym przygotowywaniu komunikatów IVR.
  • Duży wybór lektorów Polskich i zagranicznych.

Z uwagi na duże możliwości techniczne, Twój system telefonicznej centrali IVR może brzmieć dokładnie tak, jak sobie tego zapragniesz.  Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę która z pewnością będzie dla Ciebie bardzo atrakcyjna.