Radiowe spoty reklamowe
Prosta i skuteczna reklama

Radio towarzyszy nam w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. To także nieoceniony towarzysz podróży, który rozbrzmiewa w milionach samochodów na całym świecie. Właśnie dlatego reklama radiowa to często najlepsza forma prezentacji swojej firmy, korzystniejsza niż internet i telewizja. Bloki reklamowe są jednak pełne spotów, dlatego niezwykle ważnym jest by Twoja reklama w radiu była profesjonalna, unikatowa i przyciągająca ucho potencjalnego klienta. Możemy to dla Ciebie osiągnąć dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dobrych głosach oraz kreatywnych tekstach pisanych przez zawodowych copywriterów. 

Dlaczego warto wybrać reklamę z wykorzystaniem spotów reklamowych, względem innych kanałów które mamy dostępne na rynku?

Poniżej kilka powodów, które powinny dać Państwu obraz skuteczności takiej formy reklamy Państwa firmy!

Target – radio umożliwia ustalenie profilu klienta, do którego adresowana będzie reklama radiowa poprzez czynnik geograficzny, demograficzny, zainteresowania potencjalnych odbiorców czy nastrój jaki w danym momencie posiada. Daje to bardzo precyzyjne ustalenie potencjalnego odbiorcy, niezwykle istotne w procesie tworzenia kampanii reklamowych.

Zasięg – mobilność jaką daje radio to przewaga względem wszystkich pozostałych mediów masowego przekazu. Jest to globalne medium przekazu dzięki powszechnemu dostępowi, ponadto nie wymaga szczególnego skupienia odbiorcy i może być wykorzystywane w domu, pracy czy podczas jazdy samochodem.  

Koszty – kampania reklamowa w radiu to bardzo wysoka efektywność przy stosunkowo niskich kosztach. Umożliwienie precyzyjnego targetowania odbiorców sprawia, że jest to jedna z najkorzystniejszych w stosunku koszt/efektywność form reklamy. Koszt wyprodukowania spotu reklamowego jest kilkuktornie niższy niż spot telewizyjny czy druk ulotekm, co dodatkowo podwyższa atrakcyjność prowadzenia kampanii za pośrednictwem tego mass media. 

Uzupełnienie kampanii reklamowej – Radio może służyć jako dodatkowe medium wykorzystywane prze starannie zaplanowanej kampanii reklamowej. Spot radiowy może być uzupełnieniem kampanii telewizyjnej czy prasowej. Dzięki niskim kosztom produkcji za pośrednictwem radia można prowadzić kampanię etapowo, stopniowo przekazując więcej informacji w spocie reklamowym, co sprawi dodatkowe zaciekawienie potencjalnego klienta. 

Spoty reklamowe produkowane przez DGSound to profesjonalne nagrania realizowane przez producentów z wieloletnim stażem w tej dziedzinie. Gwarantujemy, że nie zawiedziesz się i z nami zrealizujesz idealną reklamę Twójej firmy!